Historie přednášek

Dne 28.3.2015 proběhla v Brně v Tanečním domě na Špitálce 37  3. kouzelná přednáška.

Martin Gato nás s nástupem jara a ním spojenou jarní očistou obeznámil s kouzlem bylin. Prinesl nám taky neco okoštovat.
Na ďaTo m, Cína a kamarádi nám opět prišli predvést kouzlo tónů a společně s nimi jsme si mohli vyzkoušet zahrát na různé etnické hudební nástroje.
Podrobnější informace naleznete vpravo ==>
 

Dne 23.1.2015 proběhla v Brně na Údolní v SOŠ VESNA 2. kouzelná přednáška.

Tentokrát nás navštívil Kubis, který z vlastních zkušeností vyprávěl o detoxikaci organismu - kouzelné očistě. Paní MUDr. Karin Hollá s několikaletou praxí ve stomatologii nás seznámila se svým oborem z pohledu psychosomatiky a na závěr jsme se s Naďou Klusáčkovou a kamarádem Cínou ponořili do poslechu kouzel spojení klasických a etnických nástrojů. Všem děkujeme za účast a přínosné informace.
Podrobnější informace naleznete vpravo ==>
 

Dne 17.10.2014 proběhla v Brně na Údolní v SOŠ VESNA 1. kouzelná přednáška.

Povídali jsme si s Ves nou o Kambě - Kouzelné probuzení vnitřního lěčitele, s Gatem o lucidním snění - Kouzlo snů a Tomáš a jeho kamarádi nám ukázali a předvedli zajímavé hudební nástroje - Kouzlo tónů.
Podrobnější informace naleznete vpravo ==>
 
 
 

 

 

Rádi byste dostávali aktuální informace ohledně dalších zajímavých přednášek a kouzelných aktivit? Napište nám na email (viz kontakty) nebo se přihlaste k odběru novinek: