4. Kouzelná přednáška

7.1.2016 v 18:00, SOŠ Vesna, Údolní 10, 602 00 Brno

Jiří Nováček: Bowenova masáž

 

V čem spočívá kouzlo Bowenovy masáže?

Masérský samouk Thomas Bowen předal svým žákům masážní techniku, která se postupem času rozšířila pod různými modifikacemi a názvy do celého světa. Tato harmonizační technika může pozitivně ovlivňovat celou řadu velice nestejnorodých zdravotních komplikací. Jak Bowenova masáž funguje, jak se provádí, pro koho je vhodná a s čím Vám může pomoci?  To a možná i něco víc se dozvíte v rámci naší 4. Kouzelné přednášky. Máte-li snad vlastní zkušenost s Bowenovou masáží, příjďte se o ni podělit s ostatními. Těšíme se na Vás!

Pomozte nám vybrat témata pro další přednášku a hlasujte prosím v anketě na úvodní straně.

Diskuze k tématům kouzelných přednášek

Titulek: Očkování Vložil: Gréta Datum: 13.01.2015

Dobrý den, moc se mi líbí výběr témat vašich kouzelných přednášek. Už se těším na příští přednášku. Taky doufám, že se vám v budoucnu podaří zrealizovat další nápady, které máte na úvodní stránce; moc by se mi líbilo přírodní stavitelství, zenové meditace, bylinky... Dovolím si navrhnout další témata, která v seznamu nemáte, zajímala by mě problematika očkování, urinoterapie, improvizační divadlo...Přeji hodně zdaru a krásný rok 2015!

Titulek: Re: Očkování Vložil: Daniela Sterzelová Datum: 15.01.2015

Dobrý den, velmi nás těší váš zájem jsme rádi za nové tipy na přednášky. Zrovna včera jsme o nich diskutovali, takže věřím, že se nám zadaří a my budeme moci postupně zařadit tyto návrhy do dalších přednášek. Přejeme mnoho úspěchů, zdraví a lásky na všech úrovních..:-)

Titulek: Prirodni stavitelstvi Vložil: Berenika Datum: 20.10.2014

Dobry den, neuvazujete nad prednaskou o prirodnim stavitelstvi, pokud mate nekoho, kdo se timto zabyva? Me osobne by to velmi zajimalo. Predem dekuji a preji dalsi zajimava temata

Titulek: Re: Prirodni stavitelstvi Vložil: Daniela Sterzelová Datum: 20.10.2014

Dobrý den, děkujeme za návrh zajímavého tématu. Máme tu kamarádku, která by se mohla podělit o své bohaté zkušenosti. Tak uvidíme, jestli se nám zadaří a dostane se na jednu z dalších přednášek.

Přidat nový příspěvek

Rádi byste dostávali aktuální informace ohledně dalších zajímavých přednášek a kouzelných aktivit? Napište nám na email (viz kontakty) nebo se přihlaste k odběru novinek: